Dla Klientów biznesowych

Zaproszenie do współpracy

                                                     a0001

Szanowni Państwo

Od wielu lat organizuję tzw. podróże niestandardowe i  zabieram uczestników,  zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych,  w miejsca pełne magii i prawdziwej przygody. Szczególnie syberyjski Ałtaj jest naszą perełką, gdzie wraz z moimi partnerami (firma CAT), organizujemy wyjazdy typu challenge, w skład których wchodzą : spływy raftingowe, konne ekspedycje oraz  off-roadowe i górskie wyzwania. Oczywiście wszystko pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Jeśli pragną Państwo w sposób nietuzinkowy nagrodzić, zmotywować lub wyróżnić swoich pracowników, klientów czy partnerów biznesowych, to wyjątkowym sposobem jest zorganizowanie tego typu ekspedycji. Dzięki doświadczeniu mojemu (www.ostojaszamana.pl) i moich partnerów z Syberii (www.catours.ru), zapewniamy naszym uczestnikom maksymalną ilość wrażeń, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Pierwotna przyroda tego regionu, jak i etnograficzny tygiel tam panujący, oszałamia człowieka i zmienia jego duszę. Docieramy do miejsc dzikich i tajemniczych, dokąd żadne biura podróży Państwa nie zabiorą. Możemy zapewnić, że tego typu przygoda będzie wspaniałym i niepowtarzalnym uhonorowaniem Waszych partnerów.

Mam nadzieję, że moja propozycja zafrapuje na tyle mocno, że wyrażą Państwo chęć spotkania, na którym chętnie przeprowadzę krótką prezentację.

Andrzej Ziółkowski

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami:

zalacznik-i-przelamywanie-granicii

zalacznik-ii-plan-wyprawyii 

  dsc_5938clipboard01