Klienci indywidualni

pan-0001

Zaproszenie na wyprawę

Szanowni Państwo

Mówią o mnie Szaman, ale nie dlatego, że mam jakieś ponadprzeciętne zdolności. Nadali mi prawdopodobnie to sympatyczne przezwisko, ponieważ od wielu lat zajmuję się organizowaniem tzw. podróży niestandardowych. „Porywam” uczestników, zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych, w miejsca pełne magii i prawdziwej przygody. Szczególnie syberyjski Ałtaj jest moją „perełką”, gdzie wraz z moimi partnerami (firma CAT), organizujemy zróżnicowane wyprawy, w skład których wchodzą : spływy raftingowe, konne ekspedycje oraz off-roadowe i górskie wyzwania. Oczywiście wszystko pod okiem profesjonalnych instruktorów.

Jeśli pragną Państwo, w sposób nietuzinkowy spędzić urlop życia, przy tym kochacie dziką przyrodę i nie boicie się wyzwań- to dołączcie do naszej ekipy. Dzięki doświadczeniu mojemu (www.ostojaszamana.pl) i moich partnerów z Syberii (www.catours.ru), zapewniamy naszym uczestnikom maksymalną ilość wrażeń, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Pierwotna przyroda regionu, jak i etnograficzny tygiel tam panujący, oszałamia człowieka  i zmienia jego Duszę. Docieramy do miejsc dzikich i tajemniczych, dokąd żadne biura podróży Państwa nie zabiorą. Możemy zapewnić, że tego typu przygoda będzie wspaniałym i niepowtarzalnym przeżyciem. Rosja to nie tylko polityka    i jej zawirowania, ale przede wszystkim mili i niesamowici ludzi oraz ogrom  przyrody. Organizujemy na Ałtaju rocznie, tylko sześć dwutygodniowych wyjazdów o zróżnicowanym poziomie intensywności. Byli z nami zarówno wyczynowi sportowcy jak i osoby starsze, które kochają aktywny wypoczynek. Plan wyprawy uzależnimy od oczekiwań naszych uczestników.

Mam nadzieję, że moja propozycja zafrapuje na tyle mocno, że wyrażą Państwo chęć spotkania, na którym chętnie przeprowadzę krótką prezentację, przybliżając Was do tej niesamowitej krainy.

Andrzej (Szaman) Ziółkowski

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami:(kliknij na załączniki)

zalacznik-i-przelamywanie-granic

zalacznik-iii-plan-wyprawy-konie-raft-off-roud

dsc_5874dsc_6499dsc_5132