Szanowni Państwo

            W życiu tego nie planowałem – wręcz przeciwnie… Wyprawy w dalekie i dzikie rejony naszej planety, pragnąłem celebrować w samotności, ewentualnie z najbliższymi przyjaciółmi. Nie czułem potrzeby brać odpowiedzialności za ludzi, którzy mi zaufali i wyrażali chęć przeżycia wspólnie czegoś więcej, wyjść poza strefą komfortu…
            Powiadają, że Ałtaj jak się go odwiedzi pierwszy raz, automatycznie zmienia życie. Tak też stało się w moim przypadku. Kiedy wiele lat temu nawiedziłem tę krainę, wszystko się odmieniło. Tak się zauroczyłem tą częścią Syberii (poznając jednocześnie ludzi, którzy zdobyli moje zaufanie), że postanowiłem podzielić się tym niesamowitym pięknem z osobami chcącymi wyjść nieco poza standard podróżowania. Od tego czasu co rok „porywam” uczestników, zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych, w miejsca pełne magii i emocji, gdzie wraz z moimi partnerami (firma CAT), organizujemy bardzo zróżnicowane wyprawy, w skład których wchodzą : spływy raftingowe, konne ekspedycje oraz górskie, trekkingowe wyzwania. Wszystko pod okiem profesjonalnych instruktorów.
            Jeśli pragną Państwo, w sposób nietuzinkowy spędzić urlop życia, przy tym kochacie dziką przyrodę i nie boicie się wyzwań- to dołączcie do naszej ekipy. Dzięki doświadczeniu mojemu (ostojaszamana.pl) i moich partnerów z Syberii (catours.ru), zapewniamy naszym uczestnikom maksymalną ilość wrażeń, przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa. Pierwotna przyroda regionu, jak i etnograficzny tygiel tam panujący, oszałamia człowieka i zmienia jego Duszę. Docieramy do miejsc dzikich i tajemniczych, dokąd żadne biura podróży Państwa nie zabiorą. Możemy zapewnić, że tego typu przygoda będzie wspaniałym i niepowtarzalnym przeżyciem. Rosja to nie tylko polityka i jej zawirowania, ale przede wszystkim mili i niesamowici ludzi oraz ogrom przyrody. Organizujemy na Ałtaju rocznie, tylko sześć dwutygodniowych wyjazdów o zróżnicowanym poziomie intensywności. Byli z nami zarówno wyczynowi sportowcy jak i osoby starsze, które kochają aktywny wypoczynek. Plan wyprawy uzależnimy od oczekiwań naszych uczestników.
            Mam nadzieję, że moja propozycja zafrapuje na tyle mocno, że wyrażą Państwo chęć spotkania, na którym chętnie przeprowadzę krótką prezentację, przybliżając Was do tej niesamowitej krainy.

Serdecznie zapraszam                  

Andrzej (Szaman) Ziółkowski