Witaj w Pensjonacie "Ostoja Szamana" – Twój Azyl Spokoju w Sercu Natury!

Nasz pensjonat znajduje się w samym sercu Ińskiego Parku Krajobrazowego, malowniczego regionu wchodzącego w skład Pojezierza Drawskiego. To miejsce wyjątkowe, otoczone dzikim, morenowym terenem oraz przepięknymi jeziorami. Największe z nich, jezioro Ińsko, znane jest jako jedno z najczystszych jezior w Polsce. Oddalone o zaledwie 1,5 km jezioro Dłusko zachęca do spokojnych kąpieli, z dala od zgiełku miejskiego.

"Pensjonat Ostoja Szamana" to nie tylko miejsce na wypoczynek, to prawdziwa oaza spokoju i źródło ogromnej energii. Na naszej posiadłości znajdziesz specjalne "Miejsce Mocy", gdzie energia Ziemi jest wyjątkowo odczuwalna i wzmacniająca. Często odwiedzają nas różnorodne zwierzęta, a przy odrobinie szczęścia można spotkać żubry, wilki czy nawet rysie.

Nasza ostoja oferuje wyjątkową samotność, która pozwoli Ci oderwać się od zgiełku świata zewnętrznego. To idealne miejsce dla grupy przyjaciół, którzy docenią tę unikalną atmosferę i nie potrzebują towarzystwa poza swoim własnym. Naszym stałym gościom pozostawiamy obiekt do ich wyłącznej dyspozycji, zgodnie z zasadą: "Czujcie się jak u siebie w domu i dbajcie o to miejsce jak o swój własny dom."

Nasza prawdziwa "Ostoja Szamana" zaprasza Cię do oderwania się od codziennego zgiełku, doświadczenia harmonii z przyrodą i dostarczenia Ci wyjątkowych wspomnień. Czekamy na Ciebie w naszym pensjonacie, abyś mógł zanurzyć się w spokoju i pięknie otaczającej nas natury.

Do dyspozycji Państwa jest cały teren ogrodowy o powierzchni ok. 3500 metrów, z miejscami na ognisko oraz duża, zadaszona wiata do biesiadowania, wędzarnia, a także „Bania Ruska”, czyli rosyjska forma sauny.

Jeśli pragniecie Państwo odciąć się od „karuzeli” cywilizacyjnej, zaznać kontaktu z coraz rzadszą w Polsce dziką przyrodą – zapraszamy do nas. Sądzimy, że się nie zawiedziecie…

Oferujemy do wynajęcia różnorodne obiekty, aby dostosować się do Twoich potrzeb. Masz możliwość wynajęcia całego obiektu lub wyboru konkretnej nieruchomości - domu lub pensjonatu, dostosowując swój pobyt do własnych preferencji i potrzeb. Jesteśmy gotowi zapewnić Ci komfortowy i niezapomniany pobyt w naszym urokliwym pensjonacie.

Pensjonat dla 10 osób:

Dom mieszkalny dla 8 osób:

Sala sportowo-biesiadna:

Stajnia dla koni:

Galeria pensjonat

Galeria dom

Galeria sala

Galeria ogród

Galeria okolica