Oczyszczenie duchowe i transformacja naszej świadomości...

Miejsce: Ostoja Szamana, Sarnikierz 15

Warsztaty zaczynają się o godz. 19.00 w piątek , kończą o godz. 15.00 w niedzielę

Cena : 350 zł

Cena zawiera: ceremonie, nocleg i śniadanie, które razem przygotowujemy

Ilość miejsc ograniczona! Decyduje kolejność i wpłata zadatku 350zł na konto.

„Szałas Potów to jedna z wielu staro indiańskich tradycji, gdzie człowiek budzi się jako istota duchowa. Mistyczny rytuał zabiera uczestników do łona Matki Ziemi, aby tam dosłownie narodzić się na nowo, jako jej czyste dziecko…”

„Szałas Potów” to ceremonia, w czasie której nie tylko oczyszczamy się fizycznie. Równie ważna, jeśli nie ważniejsza, jest transformacja naszego Ducha. W trakcie, często następuje otwarcie wewnętrznej świadomości, stając się doświadczeniem wręcz mistycznym. Jednakże u każdego człowieka proces przebiega bardzo indywidualnie.

W listopadzie zapraszamy do Ostoi na kolejne spotkanie z tym szamańskim rytuałem. Zaczynamy w sobotę ok godzinie 12.00. Wszyscy razem przygotowujemy się do ceremonii. Budujemy szałas, rozpalamy święty ogień i łączymy się z naturą. Po zapadnięciu zmroku, udajemy się na spotkanie z żywiołami, które trwa około 2-3 godzin. Po tym czasie wychodzimy na zewnątrz i mamy całą noc, aby przy ognisku, zagłębić się w sobie lub wypocząć w pensjonacie. Następnego dnia, po śniadaniu, spotkanie zakończymy kręgiem.

Zapraszamy Was do tej podróży…