Wyjątkowy rytuał, wykraczający poza umysł…

Od wielu lat prowadzimy ceremonię, którą nazywamy „połączenie z Ogniem”. Po medytacji i odpowiednim przygotowaniu, przebiegamy gołymi stopami po rozżarzonych węglach. Jest to rytuał uzdrawiający, oczyszczający ciało i wzmacniający psychikę człowieka – to swoista naturoterapia.

Chodzenie po ogniu jest również traktowane jako rodzaj inicjacji. Pokonanie atawistycznego, naturalnego dla człowieka lęku przed ogniem zmienia psychikę, uruchamia siły, których często nie jesteśmy świadomi. Najczęstszą motywacją uczestników jest przeżycie czegoś, co wykracza poza przeciętność, szarość dnia codziennego, poznanie siebie, ale przede wszystkim przekroczenie „ granic niemożliwego” i zrozumienie, że pod wpływem odpowiedniego nastawienia i motywacji – strach mija. Trzeba odpuścić kontrolę, zaufać sobie i prowadzącemu.

Spożywanie alkoholu lub innych używek tego dnia wyklucza z uczestnictwa.

Energia ognia jest potężną siłą i trzeba podchodzić do niej z dużym szacunkiem. Jednakże odczucia, jaki wypełniają naszą Duszę w trakcie lub długo po ceremonii, są wyjątkowe. Przeważnie chcemy do nich wracać co pewien czas i jest to bardzo oczyszczające i energetyzujące „ uzależnienie”…

Ceremonię rozpoczynamy o zmierzchu, która trwa około 3 godzin. Po niej zapraszamy na ognisko, gdzie zapewniamy całkiem niezłe jadło, ale napitki każdy już według gustu zapewnia sobie sam…

Koszt - 300zł( koszt ceremonii, zakwaterowanie na jedną dobę, impreza ogniskowa. Chętni mają możliwość przedłużenia pobytu na następną dobę - koszt dodatkowego noclegu 50zł)

Terminy płynne, przeważnie ceremonie odbywają się raz w miesiącu - prosimy obserwować naszą stronę internetową lub FB.

Czekamy na Was