Cykl warsztatów dla silnych, świadomych kobiet

Zostań Panią swoich emocji i ciała…

Poświęć kilka weekendów tylko dla siebie. Kobiecy wyjazd do Ińskiego Parku Krajobrazowego, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów będziemy trenować ciało, umysł, przełamywać granice. Wszystko w wesołej, przyjaznej atmosferze z dala od cywilizacji. Obudź swoją siłę…

W programie pierwszego stopnia:

1. Każdego dnia poranny rozruch , stretching, jeden trening funkcjonalny oraz jeden trening z elementami sportów walki ( kickboxing, taekwondo)prowadzony przez wielokrotną medalistkę mistrzostw świata i Europy -Karolinę Mośko(6 godzin zajęć).

2. Ceremonia „połączenia się z ogniem” oraz nauka medytacji z Andrzejem ( Szamanem) Ziółkowskim , ekstremalnym podróżnikiem, który stosuje techniki otwierające i energetyzujące ciało(3 godziny zajęć).

3. Uzdrawianie „ Duszy” ze specjalistką od Access Bars -Nicolą Gałęcką .Bars to delikatny, przyjemny, relaksujący dotyk 32 punktów na głowie, a jego efektem jest lepsze samopoczucie oraz pozytywne zmiany w zdrowiu i życiu. Sesja uwalnia z Twojego ciała napięcie i stres. Jest on wykonywany w połączeniu z „ szamańskim” masażem energetycznym ciała(1 masaż w ciągu weekendu).

4. Dodatkowo w programie przewidziane jest ognisko integracyjne i prezentacja podróżnicza.

Zakwaterowanie oraz wyżywienie(dwa posiłki dziennie plus przekąska) w ofercie

Cena warsztatów - 1199zł/os.

Podziękowania